Orjin Denim

Orjin Denim olarak, 20 yılı aşkın bir geçmişe dayanan gömleklik kumaştaki yolculuğumuza bir tutku ekliyoruz.
Denim hayallerini gerçekleştirme, büyümeyi temsil etme ve yeniliklere öncülük etme yolculuğu…

Bugün dünyanın en çok ihracat yapan iki yüz firması arasında yer alan Hindistan merkezli denim üreticisi partnerimizle birlikte, denim kumaş üretiminde önemli aktörlerden birisi olma yolundayız..

Her şey, dünyamızda ve sektörümüzde görmek istediğimiz değişimi yaratmak ve aranılan olmak için…
Daha iyi bir yaşam için ve olumlu bir etki yaratmak için.

Kuruluşumuzun ilk on yılında, attığımız en küçük ve en büyük adımın eşit derecede önemli olduğunun bilinciyle, önemli kilometre taşlarından geçtik.

Çünkü hepsi bizi vizyonumuza, denim hayallerimizi gerçekleştirmeye, büyüme yoluyla değişim yaratmaya götürüyor ve tabi ki yeniliğe.

Yolumuz benzersiz, başından beri tutku ve kararlılıkla yürüyoruz.

Denimin yaşam üzerindeki etkisini olumlu yönde dönüştürürken, yaşam için faydalar üretmeyi tasavvur ediyoruz. Pozitif değer yaratmaya kararlıyız.

Bugün bu tutku bizi lider bir denim markası olmaya itiyor; hayatları, denim endüstrisini ve işbirlikçilerimizi dönüştüren bir değişim yaratıcısı.

Artık gömleklik denim kumaş, tutkuyla anılıyor..

1

Antrepo

7

Ülkeye İhracat

95

İş Ortağı

1

Showroom

20
YILLIK TECRÜBE

ORJİN denim uzmanıdır, tüm kumaşlar, iplikten bitim işlemlerine kadar tüm entegre üretim sırasında ileri bir teknoloji ve köklü kalite bakımı ile karakterize edilir. Orjin'in misyonu, her zaman en son trendlerle iletişim halinde olmak ve aynı zamanda zamanı önceden tahmin etmektir. Orjin AR-GE ekibi yeni denim ürünleri yaratma konusunda uzman mühendis kadrosundan oluşmaktadır. Vizyonumuz, farklı bağlamlara ve pazarlara uyum sağlayabilir, en ünlü tasarımcılar için bir referans noktası haline gelebilir ve yeni moda trendlerine ilham verebilir.

×